Realizacje

TUiR WARTA S.A.

Odwiedźmy nową siedzibę TUiR WARTA S.A. we Wrocławiu - Salon Balma z Wrocławia miał wspaniałą okazję pomagać w jej tworzeniu!

Uwielbiamy takie wyzwania! Po kilkunastu latach podjęto decyzję o relokacji i połączeniu dwóch zespołów. W związku z tym pojawiła się potrzeba zaaranżowania przestrzeni z myślą o integracji załogi.

Naszym zadaniem było stworzenie przyjaznej przestrzeni, która będzie ułatwiać codzienną pracę w nowych warunkach. Wydzielono open space, strefy ciszy, kuchnię i sale konferencyjne uzupełnione zielenią i żywymi kolorami. Na przedstawionych zdjęciach widoczny jest dział administracyjny. 

W efekcie podjęcia współpracy z Salonem Balma z Wrocławia, siedziba TUiR WARTA S.A. we Wrocławiu zyskała funkcjonalną przestrzeń, która wpływa na większą efektywność pracowników, a także dobre samopoczucie.  W takim biurze po prostu pracuje się dobrze!

Swoje miejsce w przestrzeni znalazł system mebli N4, kontenery K2, stoły Mixt i ścianki ETUM. Całość dopełniły fornirowane ściany, a także hokery, fotele i sofy wyprodukowane przez firmę Noti.

Meble z kolekcji: